Team

  • Klaas Conings: Muziekverantwoordelijke - klaas@jcdeklinker.be
  • Diane Nijs: Administratief medewerker - diane@jcdeklinker.be
  • Tessa Bertels: Financiën en evenementen - tessa@jcdeklinker.be
  • Sari Poels: Verantwoordelijke vakantiewerking - sari@jcdeklinker.be
  • Sidke Claes: Medewerker kindercultuur en ondersteuning grabbelpas - sidke@jcdeklinker.be
  • Wesley Goossens: Logistiek medewerker - wesley@jcdeklinker.be
  • Jens Huysegems: Tienerwerker - jens@jcdeklinker.be
  • Neel Geyskens: Vormingsmedewerker - ngeyskens@arktos.be
     
  • Inne Eeckhout: Diensthoofd - inne@jcdeklinker.be
     
  • Geert Schellens: Schepen jeugd - geert.schellens@aarschot.be

Algemeen telefoonnummer: 016 56 62 24
Algemeen e-mailadres: info@jcdeklinker.be
... of kom gewoon af! --> Demervallei 14, 3200 Aarschot