De Klinker

THE BALLROOMQUARTET

The Ballroomquartet komen op 20 februari hun 3de fullalbum voorstellen in De Klinker club. Met hun eigenzinnige sound en ongewoon instrumentarium tekent The Ballroomquartet sinds zijn ontstaan voor originaliteit. De akoestische instrumenten met elektronica maakt het tot één van de meest vernieuwende bands van de laatste jaren. Energie, virtuositeit en gevoel zijn de sleutelwoorden bij hun concerten, wat resulteert in een filmische mix die moeilijk in vakjes valt.

Voor hun derde full album werkte de groep in Berlijn samen met niemand minder dan Boris Wilsdorf en Blixa Bargeld (cfr Einstürzende Neubauten en Nick cave & The Bad Seeds!)

Bij 'Soundmanifest', hun vorige, tweede cd had De Standaard het over retro-electronica en: 'creatieve samenspel van vier sterke muzikanten en hun uitgebreide instrumentarium. In de bagage zitten oosterse stijlen, rock, folk en jazz met de blik op de toekomst gericht. Postmodern? Wellicht, want de stijlenmix is nu eens bont en vrolijk, dan weer bedachtzaam 3/4*.'

myspace BALLROOMQUARTET

Share |
Datum zaterdag 20 februari
Categorie concerten
Locatie De Klinker club
Prijs 8 (vvk/reservaties aan 6)
VVK-prijs/leden 6
Tijd 20:00
THE BALLROOMQUARTET

  • Club
  • Dj-skills

Gespot

  • stad Aarschot
  • provincie Vlaams Brabant
Bezoek De Klinker ook op
  • vibe
  • facebook
  • myspace
RSS
  • Jeugdcentrum De Klinker
  • Demervallei 14
  • 3200 Aarschot