Team

Afbeelding: 

Team

-Klaas Conings
Muziekverantwoordelijke / Promotie
klaas@jcdeklinker.be
-Inne Eeckhout
Waarnemend departementshoofd
inne@jcdeklinker.be
-Diane Nijs
Admistratief verantwoordelijke
diane@jcdeklinker.be
-Tessa Bertels
Financieel verantwoordelijke
tessa@jcdeklinker.be
-Noor Talpe
Grabbelpas- en vakantieclubmedewerker
noor@jcdeklinker.be

-Jasmien Jossart
Jeughuis / Vrijwilligers / Jeugdruimte
jasmien@jcdeklinker.be

-Wesley Goossens
Logistiek verantwoordelijke
wesley@jcdeklinker.be
-Toa Van der Veken
verantwoordelijke Kinderprojecten / Ondersteuning Vakantieclub en grabbelpas

-Mattias Paglialunga
Schepen van Jeugd
mattias.paglialunga@aarschot.be

Algemeen telefoonnummer: 016 56 62 24
Algemeen mailadres: info@jcdeklinker.be
Of kom gewoon af, we staan voor jou klaar!!